epifiz bezi

Benzer Yazılar

2 Comments

 1. Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkürler.. Epifiz bezi temizliği için kullanacağımız taşları seçerken, kolay ulaşabileceğimiz, fiyatı bizim için uygun olan ve içgüdüsel olarak çekildiğimiz taşı seçmek uygun olabilir.
  Her zaman vurguladığım gibi, bu alan kişisel bir alandır ve aslında bizim için en iyisini, bilinç altı düzeyde, yine biz biliriz.
  Önemli olan bu bilgiye, sezgisel olarak ulaşabilmektir. Kişi eğer bilinç altı bilgisine henüz ulaşamıyorsa da, yine de bu makalede bahsi geçen taşlardan en az birine çekim hissetmiş olabilirsiniz. Yok hayır hiçbirine özel bir şey hissetmiyorum diyorsanız da kararınızı fiyat/kolay ulaşım etkenlerine göre verebilirsiniz.
  Makalede bahsi geçen taşların hepsini aynı anda kullanmanızı önermem. Sadece bu konuyla ilgili değil, diğer şifalanma süreçlerinde de, birden fazla kristali, aynı anda, aktif olarak kullanmayı, özellikle yeni başlayanlar için önermiyorum. Çünkü aynı anda, birden fazla kristali bi arada kullanmak, enerjilere hassas kişilere ağır gelebilir. Yorgunluk yapabilir. Birden fazla kristal ile çalışmak istiyorsanız, soruda da belirttiğiniz gibi, değiştire değiştire kullanabilirsiniz. Öncelikle biriyle çalışıp, biraz etkilerini deneyimleyip daha sonra diğeriyle çalışabilirsiniz. Ancak bazı kristaller hızlı, bazıları daha yavaş ve yumuşak çalışabilir. Yani karar vermek için belirlediğiniz zamanda, bazısı performansını tam olarak sergiler, bir diğeri henüz yeni yeni aktive olmaya başlayabilir. Kristallerin her biri kendilerine has eşsiz enerjilere sahiptir ve aynı biz insanların mizaçları gibi, onların da, yumuşak ve sert olanları vardır. Dolayısıyla hangisinin sizin için en uygun olduğunu deneme yanılma yoluyla keşfedebilirsiniz, ancak her birine yeterli zamanı tanıdığınızdan da emin olmalısınız.
  Bir diğer metod da, Epifiz bezi temizliği amacıyla çalışacağınız kristale karar verirken, seçeceğiniz kristalin diğer etkilerine de göz atıp, diğer etkilerine göre de size en uygun olanı belirleyebilirsiniz.
  Seçiminizi yapmanız konusunda size ne kadar yardımcı olabildim bilemiyorum ancak alan, kişisel bir alan olduğundan, daha derin bir çalışma yapmadan genel olarak ancak bu kadar müdahil olabiliyorum.
  Ve sonuç olarak, kendiniz için en iyi seçimi yapacağınıza eminim.
  Ayrıca böyle bir makale de yazmıştım belki göz atmak istersiniz.
  https://gayeizg.com/bilgi/dogru_kristali_secmek/

  Kristal Işığı daima yolumuzu aydınlatsın, ve öyledir de.

Bir yanıt yazın